Poradnie

Dermatolog

VivaMed

Dermatologia jest działem medycyny zajmującą się diagnozowaniem chorób skóry a także włosów i paznokci. Każdy, kto ma niepokojące problemy ze skórą takie jak trądzik, wysypka, plamki, grudki, pęcherzyki, krosty, bąble, czy odczuwa swędzenie powinien udać się do lekarza specjalisty, który zleci wykonanie odpowiednich badań i postawi diagnozę. Nieleczone choroby skóry mogą prowadzić do groźnych następstw, takich jak łagodne i złośliwe nowotwory skóry np. czerniak złośliwy.

Poradnia dermatologiczna Vivamed na Targówku w Warszawie - skuteczne leczenie chorób skóry, włosów i paznokci

Poradnia dermatologiczna Vivamed na Targówku w Warszawie to miejsce, gdzie pacjenci mogą liczyć na kompleksową diagnostykę oraz skuteczne leczenie różnego rodzaju chorób skóry, włosów i paznokci. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie oraz korzystają z najnowszych osiągnięć medycyny, dzięki czemu mogą zaproponować pacjentom skuteczne rozwiązania w walce z chorobami dermatologicznymi.

Choroby łojotokowe skóry: trądzik pospolity, różowaty, łojotokowe zapalenie skóry itp.

Jedną z najczęściej diagnozowanych chorób dermatologicznych w naszej poradni są choroby łojotokowe skóry, takie jak trądzik pospolity, różowaty czy łojotokowe zapalenie skóry. Zajmujemy się także leczeniem grzybicy skóry i paznokci oraz chorób bakteryjnych i wirusowych skóry, takich jak opryszczka czy liszajec zakaźny.

Badania dermatoskopem - diagnozowanie zmian skórnych

W naszej poradni dermatologicznej przeprowadzamy badania dermatoskopowe, które pozwalają na dokładną diagnostykę zmian skórnych, takich jak znamiona czy brodawki. To ważne, ponieważ wczesna diagnoza chorób skóry może znacząco wpłynąć na skuteczność leczenia.

W naszej ofercie znajduje się również profilaktyka z zakresu dbania o skórę, włosy i paznokcie. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci dobrać odpowiednie kosmetyki, które pozwolą na zachowanie zdrowia i piękna Twojej skóry, włosów i paznokci.

Jakie choroby można leczyć w poradni dermatologicznej Vivamed na Targówku w Warszawie?

Nasi dermatolodzy zajmują się również leczeniem chorób wenerycznych. Choroby te, takie jak np. rzeżączka czy kiła, mogą prowadzić do poważnych powikłań, dlatego tak ważne jest ich wczesne wykrycie i skuteczne leczenie.

Podrażnienie skóry po opalaniu, które często jest wynikiem stosowania niewłaściwych kosmetyków lub kontaktu z czynnikami chemicznymi, to kolejny problem, z którym mogą się zwrócić do nas pacjenci. Nasz zespół specjalistów zapewni skuteczne leczenie, które pozwoli na szybkie pozbycie się problemu.

W naszej poradni dermatologicznej na Targówku w Warszawie oferujemy także pomoc w leczeniu innych chorób skóry, takich jak łuszczyca, AZS czy rumień.

Jeśli zauważyłeś jakiekolwiek niepokojące zmiany na swojej skórze, włosach lub paznokciach, skontaktuj się z nami i umów się na wiztę.

W naszej poradni dermatologicznej zajmujemy się:

  • diagnostyką i leczeniem pacjentów zgłaszających się do poradni z chorobami skóry, włosów i paznokci;
  • profilaktyką z zakresu dbania o skórę, włosy, paznokcie;
  • badaniami dermatoskopem - tj. diagnozowaniem zmian skórnych (znamion, brodawek);
  • chorobami łojotokowymi skóry: trądzik pospolity, różowaty, łojotokowe zapalenie skóry itp.;
  • grzybicą skóry i paznokci;
  • chorobami bakteryjnymi i wirusowymi skóry;
  • podrażnieniem skóry po opalaniu (niewłaściwe kosmetyki, czynniki chemiczne);
  • chorobami wenerycznymi;
  • oraz szeregiem innych chorób dermatologicznych.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi ofertami.

Napisz do nas:

Dziękujemy.

Twoja wiadomość została wysłana.

Unia Europejska
Portal Pacjenta